Samarbeidspartnerar

Mykje av kommunikasjonen i dette prosjektet har førebels føregått via telefon og e-post. For at alle involverte partar skal vite om kvarandre, har vi laga ein liten oversikt over kven som førebels er direkte involvert i prosjektet. Denne lista vil vi prøve å oppdatere etterkvart som vi får avklart kva rolle dei ulike partane ynskjer å ha.

Frå venstre: Tommy Jensen (Samsung), Ivar Berg (Microsoft) og Tor Egil Furevikstrand (Dale vgs/Digital innovatør)

 

 

Organisasjon Namn Tittel E-post Telefon
Dale vgs Tor Egil Furevikstrand Digital innovatør m.m Tor.egil.furevikstrand@sfj.no 91810554
Hafstad vgs Terje Torsheim Digital innovatør m.m Terje.torsheim@sfj.no 92238129
Sogn og Fj. Fylkes-kommune Sture Førre Rådgjevar Sture.forre@sfj.no 41506686
Sogn og Fj. Fylkes-kommune Dag Ove Nesberg IKT-rådgjevar Dag.ove.nesberg@sfj.no 415 30 774
Microsoft Ivar Berg live@edu program manager a-ivarb@microsoft.com 22022502
Samsung Tommy Jensen Marketing manager Norway Tommy.jensen@samsung.no 90832299
Gyldendal Aleksander Henriksen Utviklingsleder alh@gyldendal.no 22034289
Aschehoug Arne Fredrik Nilsen Seniorredaktør arne.fredrik.nilsen@aschehoug.no 22400344
NDLA Øyvind Høines Ansvarleg redaktør oivind.@ndla.no
Atea Lena Almåsvold Andersen Business Manager Atea i skolen lena.a.andersen@atea.no 91332500
Sparebanken Sogn og Fj. Reiel Haugland Kultursjef Reiel.haugland@ssf.no 41027905
Sunnfjord Energi Jan Halvor Storkås Entreprenør-verksemd jan.storkaas@sunnfjordenergi.no 57722312
Enivest Stig Myrmel Produktansvarleg xDSL stig.myrmel@enivest.no
Ungt Entreprenørskap Eivind Husabø Rådgjevar eivind.husabo@ue.no 41530660

Legg att eit svar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logo

Du kommenterer no med WordPress.com-kontoen din. Logg ut / Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer no med Twitter-kontoen din. Logg ut / Endre )

Facebook-foto

Du kommenterer no med Facebook-kontoen din. Logg ut / Endre )

Google+ photo

Du kommenterer no med Google+-kontoen din. Logg ut / Endre )

Koplar til %s